Saturday, August 30, 2014

Tammsalu ja Jürjendal

Üks ilus õhtu kaht ilusat inimest kuulatesPärast seda tassike piparmünditeed kohvikus, mis kuulub Eesti 50 parima kohviku hulka, ja saabki ennast päris hea ja helge inimesena tunda.

"Rõõmu allikas" jõudis nüüd küll lõpuni (tõsi, sügisel tuleb korra veel Tallinna Jaanis üks esinemine), nii et soovitada pole väga mõtet. Aga soovitan ikka vahel kontserdil käia. Ja sinna, kus on Jaan Tammsalu, tasub ikka minna. Kuigi suur tõenäosus on teda kohata matustel. Aga siis vähemalt on teada, et matused on ilusad.

2 comments:

 1. Tammsalut kuulaks mina ka lõputult - oli minu leeriõpetaja. Ja eile just vaatasin, et oli Pauluses matusetalitust läbi viimas.
  Oi, aga sellest "Rõõmu allikast" oleksid sa küll võinud varem teada anda, see on minust täiesti kaarega mööda läinud ja nüüd on hilja juba :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tammsalu oli ka minu leeriõpetaja :)

   Aga "Rõõmu allikas" toimus tõesti kuidagi vaikselt. Mina sain inimeselt inimesele reklaami, ja ainsad kohad, kus ma kuulutust nägin, olid raamatukogu ja kirik. Ei pruugi olla kohad, kuhu väga tihti sattuda. Ja kui satudki, siis mina tavaliselt kuulutusi ei loe.

   Delete