Wednesday, July 17, 2013

Eveliisi postitus tuletas mulle meelde, et ka mina alustasin samasugusega enne seda, kui haigeks jäin. Lõpetasin ta nüüd ära. 

1. Oled ülirõõmus, kui sult dokumenti küsitakse. Siiralt rõõmustan. Nüüd on küll Maximas kampaania, et dokumente küsitakse kõigilt, kes näevad välja vähem kui 30, nii et rõõm pisut tuhmub. (1p)
2. Su Facebooki feed on täis beebipilte... mitte väga, aga mõned siiski on. Täna näiteks oli üks. (0,5p)
3. …metsapuhkuste fotosid ja maratoniaegu. Metsapuhkust pole väga kohanud, nagu ka maratoniaega, küll aga on suhteliselt palju lihtsalt jooksuaegu, sest inimesed treenivad ja panevad oma marsruudi koos ajaga feissi üles. Minu jaoks suhteliselt sama. (0,5p)
4. Rõõmustad, kui lähed kontserdile ja seal on istekohad. Kas keegi tõesti rõõmustab selle üle? OK, sisekontsert kirikus, siis küll. Aga muidu ... ? (0p)
5. Alustad juttu fraasiga "kui ma ülikoolis käisin" ja avastad jahmatusega, et see oli 10 aastat tagasi. Ma käisin ülikoolis nii pikka aega, et lõpetasin ikka mõnevõrra vähem aega tagasi kui 10 aastat. Ja nõnda ei seosta ma ülikooli 10 aasta taguse ajaga. (0p)
6. Kui vaatad filme teismelistest, siis oled rohkem vanemate poolt. Mulle ei meenu, millal ma viimati vaatasin filmi teismelistega. Kui just Kruudid arvesse ei lähe, ja seal olin teismeliste poolt. (0p)
7. Lähed baari ja lahkud, sest seal on liiga lärmakas. Ma kahjuks ei saa öelda, et ma ei mäleta, millal ma viimati baaris käisin, sest ma mäletan, see oli kolmveerand aastat tagasi. Siis ma ei läinud ära, sest oli liiga lärmakas :D (0p)
8. Sul on terve hunnik visiitkaarte oma eelmistelt töökohtadelt, millega midagi pole peale hakata. Kuna mul on olnud elus täpselt kaks töökohta, millest üks on ka praegu, siis nope, seda probleemi pole. (0p)
9. Kasutad hoolikalt päikesekreemi. Jah, aga seda juba viimased ... 10 aastat? (1p)
10. Vaatad netis kuumade ja pisut üle 30-aastaste staaride pilte ja mõtled, et veel on lootust. Lootust milleks? Saada staariks? Muutuda staarilusaks? Minna staarile mehele? Tegelikult ei mõtle ma ühegi peale neist. (0p)
11. Sulle on üha meeldivam oma pangakontot külastada. Jah, tõsi, on küll. (1p)
12. Mõtled tõsiselt koera võtmise peale. Või peaks lapse saama? Ei, peaks ikka koera võtma. Ummmm, tegelikult ei mõtle. Aga aususe mõttes peaks ära märkima, et mul on laps, teadlikult ja planeeritult. Praegu teist ei tahaks. Ja koera ka ei tahaks. (0,5p)
13. Oled nõus maksma rohkem, aga magama puhtas ja ilusas hotellitoas kui hostelis koos 12 sõbraga. Päris kindlasti. Aga see on asi, mida ma olen alati eelistanud, samamoodi nagu ma ei tahtnud elada ei ühikas ega sõpradega koos ülikooli ajal. Mul on vaja privaatsust. Iga päev. (1p)
14. Tundub, et kõiki lahedaid asju turundatakse sinust noorematele inimestele. Ausalt öeldes pole sellele mõelnud. Palju asju turundatakse küll mingitele teistele inimestele (nt nutitelefonid, mis on paljudel ka minust vanematel inimestel), aga ma pole kindel, kas just noorematele. (0p)
15. Su seedimine ei kannata enam rämpstoitu. Kas see võib ka juhtuda?!? (0p)
16. Igal pool räägitakse artistidest ja bändidest, kellest sa kuulnudki pole. Ei räägita, sest ma väldin kohti, kus seda tehakse :D Aga tõsi ta on, et paljusid uusi tegelasi ma ei tea. Ega tahagi ... (1p)
17. Avastad sageli, et tahad kõige rohkem lihtsalt mitte midagi teha. Pigem tundub mulle, et vanusega tekib järjest rohkem tahtmist midagi teha. Varem polnud mingit probleemi nädal aega lihtsalt maha lugeda, nüüd tahaks vahepeal midagi muud ka. (0p)
18. Pohmell kestab kaks päeva. Pigem mitte, sest tarbin alksi palju vähem. Ja no kaks päeva :minestab: Üks päev on piisavalt hull, et tükk aega alkoholist ringiga mööda käia. (0p)
19. Avastad, et su vanemad oli sinuvanused, kui sind said ja hakkad neid paremini mõistma. Ei saa väitest aru...Esiteks olid mu vanemad vanemad, kui nad minu said. Teiseks... ma ei saa ikka aru, miks see peaks mind panema neid paremini mõistma (0p)
20. Põlved jäävad valusaks. Jah, aga see probleem on mul ka alati olnud, sest ma armastan kükitada. Ka tooli peal :D Mäletan, et pärast esimesele kursusel tehtud filosoofia ajaloo eksamit valutasid põlved päris tükk aega, sest ma õppisin selleks neli ööpäeva järjest. Kükitades. (1p)
21. Teismeliste släng ajab sind kohutavalt närvi.Kirjalik küll, kui see koolitöödesse lipsab. Mis mõttes inimene kirjutabki essees vb või :D. Muidu mitte. (0,5p)
22. Ostad jalanõusid mugavuse järgi. Eluaeg olen kandnud eranditult mugavaid jalanõusid - tenniseid, plätusid ja tanksaapaid. Pigem jälle on nüüd tekkinud mõte, et prooviks kontsa, äkki on põnev. (0p)
23. Lapsed on sulle näidanud, kuidas oma nutitelefonis või arvutis midagi teha. Raske vastata, nutitelefone ma lihtsalt ei puutu. Arvutis pole keegi midagi näidanud, panen ise ässa. (0,5p)
24. Selle asemel et juua kaks drinki neljas erinevad baaris, jood ühes baaris kaks drinki ja lähed koju. Kui ma juba välja lähen, siis pigem mitte. (0p)
25. Mõtled, kas saad ikka piisavalt kiudaineid. Ei mäleta end niiviisi mõtlemas. (0p)
26. Rõõmustad eriti magedate asjade peale, näiteks madal intressitase. Südamest :D (1p)
27. Ei suuda uskuda, et kunagi terve öö õppida või väljas olla jõudsid. Ei. Kogu öö pole ma mitte kunagi õppida suvatsenud, sest mu loomus on asjadega alati varem valmis olla. Ja pidutsemist suudan ette kujutada küll, selleks on vastavat seltskonda lihtsalt vaja. (0p)
28. Oled kasutanud fraasi "Olen selle jaoks liiga vana". Hmmmm, kui ma kulmuneeti tegin, siis kasutasin fraasi "Ma pean selle nüüd ära tegema, muidu olen selle jaoks liiga vana." Et siis peaaegu. (0,5p)
29. Avastad, et sulle meeldivad väga mööblipoed. Ei, miks peaks? (0p)
30. Igal peol on kellelgi lapsed kaasas. Kui lapsed on kaasas, siis on see juba varasemast teada perepidu. Lihtsalt peol pole lapsi (külalistel) küll näinud. See pole siis enam ju päris nagu pidu, lihtsalt koosviibimine...? (0p)


Kokku 9,5 punkti. Mõned väited on küll suhteliselt kummalised ja minu meelest ei puutu üldse asjasse. Kohati on raske otsustada, kas anda endale punkt või mitte. Ja kokkuvõttes näitab minu vanust kõige paremini minu meelest see, et mul on kodus alati erinevaid alkohoolseid jooke ja mitut sorti pastat :D

No comments:

Post a Comment